1.11.2014 - Prague Expo Dog

Kiss the Frog Rusty Love - VN 2

23.8.2014 - Přírůstek do rodiny

Dnes jsme si přivezli domů dalšího čtyřnohého kamaráda, tentokrát psího chlapečka Teddíčka, celým jménem Kiss the Frog Rusty Love, ze spojení nejúspěšnější výstavní fenky, multichampionky Call Me Lucky Rusty Love a anglického show championa Putjade Pajazzo. Tak at se ti u nás, medvídku líbí :o)

14.6.2014 - SZVP Kařez

8.6. jsem se s Baileys zúčastnila nácviku na SZVP, pro nás obě to byla premiéra a původně jsme se jeli "jen mrknout"....no, mrkali jsme celý den a čím víc jsme se blížili ke konci, tím menší byli moje naděje, že tolhe všecko bychom mohli za pouhý týden tréninku zvládnout...cvičili jsme poctivě, a i přes strach, trému, a kdovíco ještě, jsme se na zkoušky nakonec vydali.. . Baileys opět nezklamala!!! :o) Dostali jsme sice limitní známku z chování na stanovišti ( ale to dopilujem, a příště to dáme, znova a líp ;o) ), ale nakonec jsme s 121 body došli v krásné 2.ceně.  Beruška mi opět udělala obrovskou radost!!!

7.6.2014 - Podbrdská krajská výstava psů Rokycany

Follow Moon Pearl Essention of Life - Výborná 1, Vítězka třídy

na Baileys se podepsalo dlouhé čekání v téměř tropickém horku, a tak si tentokrát vyběhala "jen" Výborná 4...ale i tak krásný výsledek :o)

17.5.2014 - Podkrušnohorská oblastní výstava loveckých plemen Chomutov - Červený hrádek

Baileys White Magic Snowflake - Výborná 1, Vítězka třídy

Follow Moon Pearl Essention of Life - Výborná 1, Vítězka třídy